کارآمد عین سادگی

کارآمد در عین سادگی

وقتی از قلم مجزای i.pen در خشگیری استفاده می کنید همه چیز در اختیار شماست تا با تسلط کامل بر روی رنگ و مقدار آن و اندازه خش بهترین نتیجه را بگیرید.

این اراده دست شماست که تعیین می کند چقدر و با چه فشاری رنگ بر روی سطح کشیده شود. مانند یک نقاش هنرمند که با حرکت دست نقشی زیبا ایجاد می کند.

قلم خشگیر اتومبیل

قلم باید جداگانه و با سایزهای متناسب با خط و خش باشد تا نتیجه مطلوب حاصل شود.

معمولا رنگ در خشگیری باید کمی رقیقتر از حد معمول باشد تا قلم براحتی حرکت کند و صاف و یک دست شود به همین جهت در قلم خشگیر اتومبیل i.pen یک ظرف جداگانه تینر فوری وجود دارد که این امر در صورت سفت بودن رنگ میسر می شود.

وقتی قلم خشگیر اتومبیل i.pen خارج از ظرف باشد، شما پس از باز کردن درب آن به اندازه ای که رنگ نیاز دارید قلم را در رنگ فرو می برید.

در محصولاتی که قلم رنگ داخل ظرف قرار میگیرد، وقتی شما درب آن را باز میکنید و قلم را بیرون می آورید از بالا تا پایین قلم شما آغشته به رنگ است و شما مجبورید اضافه ی آن را با لبه بالای خود ظرف بگیرید و این باعث میشود رنگ در محل بسته شدن درب آن بریزد و بعد از یک مدت کوتاه باعث خشک شدن رنگ میشود.

فواید عرضه مستقیم قلم خشگیر

️ بعضی از فروشندگان فروشگاهی قلم خشگیر، با رعایت نکردن طرز نگهداری آن ، محصولی به مشتری تحویل می دادند که مورد رضایت مشتری نبود. از جمله مدت زمانی که محصول در فروشگاه می ماند و نگهداری در مقابل نور آفتاب و گرما که باعث سفت شدن رنگ و خشک شدن تینر همراه آن میشد.

و دیگر اینکه خراب شدن شکل ظاهری و بسته بندی محصول.

اما نکته مهمتر این است که فروشندگان به دلیل عدم تخصص، توانایی راهنمایی و جوابگویی به مشتریان را ندارند ولی ما همیشه در حال پاسخگویی و آموزش و پشتیبانی از مشتریان عزیز می باشیم.

 اگر در حین کار با رنگ لباسمان رنگی شد چکار کنیم؟

 باید بلافاصله از دو تکه پنبه به شرح زیر استفاده کرد:

یک پنبه را از زیر لباس در قسمتی که لکه رنگ به آن خورده قرار می دهیم و پنبه دیگر را به تینر فوری آغشته می کنیم و محل رنگی را پاک میکنیم.

اگر پنبه را در قسمت زیر قرار ندهید رنگ پاک نمیشود که هیچ بلکه بر روی لباس شما پخش میشود.

هر چقدر تینر شما درجه آن بالاتر باشد بهتر است.
توجه داشته باشید باید بلافاصله این کار را انجام دهید.
2018-11-27T10:23:27+03:30